تبلیغات
اعتیاد - افتتاح اولین پژوهشكده اعتیاد و كانون CR در كشور

 

   

چهارشنبه بیست آذرماه به مناسبت عید سعید قربان اولین پژوهشكده اعتیاد و كانون CR كشور توسط شهردار منطقه 22 تهران ، آقای مهندس كریمیان و مدیر‌عامل سازمان مهندسی و عمران شهرداری افتتاح گردید.

كانون CR مخصوص معتادان لغزشی مزمن است كه توسط جمعیت خیریه تولد دوباره و با هدف كاهش درصد لغزش بین بیماران، طراحی و راه‌اندازی شده است.

این مركز در زمینی  متعلق به موسس جمعیت خیریه تولد دوباره كه به منظور خدمت به معتادان  و درمان آنها وقف گردیده است، در روستای وردآورد در منطقه 22 شهرداری تهران واقع شده است و در آینده‌ای نزدیك در این مركز پژوهشكده و دانشسرای اعتیاد نیز راه‌اندازی خواهد شد.در ابتدای این مراسم پل عابر پیاده به منظور تسریع عبور و مرور افراد توسط سازمان مهندسی و عمران شهرداری احداث شده گردیده است، افتتاح شد. سپس كانون  CRتوسط مهندس كریمیان افتتاح شد و از بخش‌های مختلف این كانون بازدید به عمل آوردند و با فعالیت‌های آن آشنا شدند. در بخش دیگر برنامه فروهر از شهرداری منطقه 22 تشكر كرد  و با اذعان نمودند كه این منطقه جز مناطق پرخطر نیست اما شهرداری این منطقه بیشترین همكاری را با جمعیت خیریه تولد دوباره داشته است و در حال حاضر در این منطقه 6 مركز جمعیت تولد دوباره قرار دارد.ایشان ابراز امیدواری كرد كه تداوم این همكاری‌ها موجب ریشه‌كن شدن معضل اجتماعی اعتیاد از منطقه شود.